
STD20NF06LT4
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
STD20NF06LT4 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія MOSFETs. Корпус: TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STD20NF06LT4.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 34.6 до 124.23 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 60 V |
| Continuous Drain Current: | 24 A |
| Rds(on): | 0.032 Ohm |
| Power Dissipation: | 60 W |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 250µA |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 5V, 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STD20NF06LT4 | 330 | від 34.6 грн 1+: 34.6 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STD20NF06LT4 | 1136 | від 110.9 грн 1+: 110.9 грн5+: 87.03 грн10+: 76.51 грн17+: 56.85 грн47+: 54.05 грн100+: 51.94 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STD20NF06LT4 | 6314 | від 124.23 грн 1+: 124.23 грн10+: 78.61 грн100+: 52.57 грн500+: 41.41 грн1000+: 37.76 грн2500+: 33.55 грн5000+: 30.18 грн10000+: 29.41 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STD20NF06LT4 | 4408 | від 124.23 грн 1+: 124.23 грн10+: 78.54 грн100+: 52.51 грн500+: 41.34 грн1000+: 37.75 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
