
STP100N8F6
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
STP100N8F6 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STP100N8F6.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 19.08 до 167.88 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 80 V |
| Continuous Drain Current: | 100 A |
| Rds(on): | 0.008 Ohm |
| Power Dissipation: | 176 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STP100N8F6 | 238 шт. | від 19.08 грн 1+: 19.08 грн | Ворон | Купити |
| STP100N8F6 | 20 шт. | від 20.7 грн 1+: 20.7 грн | Radio Store | Купити |
| STP100N8F6 | 15 шт. | від 57.81 грн 1+: 57.81 грн | RadioPulse | Купити |
| STP100N8F6 | Є в наявності | від 58.4 грн 1+: 58.4 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STP100N8F6 | 1648 | від 161.56 грн 1+: 161.56 грн10+: 81.48 грн100+: 66.73 грн500+: 52.96 грн1000+: 46.99 грн2000+: 42.92 грн5000+: 41.3 грн10000+: 38.63 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STP100N8F6 | 18187 | від 167.88 грн 1+: 167.88 грн50+: 81.38 грн100+: 72.99 грн500+: 58.25 грн1000+: 53.51 грн2000+: 49.53 грн5000+: 45.22 грн10000+: 42.86 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
