
STP10NK70ZFP
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
STP10NK70ZFP — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STP10NK70ZFP.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 75.61 до 384.69 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 700 V |
| Continuous Drain Current: | 5.4 A |
| Rds(on): | 850mOhm @ 4.5A, 10V |
| Power Dissipation: | 35 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 4.5V @ 100µA |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STP10NK70ZFP | Є в наявності | від 75.61 грн 1+: 75.61 грн4+: 69.3 грн8+: 67.91 грн24+: 65.6 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STP10NK70ZFP | 156 | від 342.02 грн 1+: 342.02 грн5+: 235.01 грн10+: 207.73 грн14+: 71.34 грн37+: 67.84 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STP10NK70ZFP | 1466 | від 384.69 грн 1+: 384.69 грн10+: 200.74 грн100+: 182.55 грн500+: 151.78 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STP10NK70ZFP | 952 | від 384.69 грн 1+: 384.69 грн50+: 200.22 грн100+: 182.4 грн500+: 151.2 грн1000+: 141.18 грн2000+: 132.81 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
