
STP5NK50ZFP
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
STP5NK50ZFP — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STP5NK50ZFP.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 33 до 201.44 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 500 V |
| Continuous Drain Current: | 2.7 A |
| Rds(on): | 1.5Ohm @ 2.2A, 10V |
| Power Dissipation: | 25 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 4.5V @ 50µA |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STP5NK50ZFP | Є в наявності | від 33 грн 1+: 33 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STP5NK50ZFP | 118 | від 178.35 грн 1+: 178.35 грн10+: 111.21 грн23+: 41.97 грн63+: 39.87 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STP5NK50ZFP | 821 | від 200.74 грн 1+: 200.74 грн10+: 99.32 грн100+: 88.83 грн500+: 72.04 грн1000+: 66.31 грн2000+: 62.25 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STP5NK50ZFP | 810 | від 201.44 грн 1+: 201.44 грн50+: 99.29 грн100+: 89.35 грн500+: 71.92 грн1000+: 66.32 грн2000+: 61.61 грн5000+: 56.51 грн10000+: 55.27 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
