
STP6N62K3
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
STP6N62K3 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STP6N62K3.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 194.42 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Drain-Source Voltage: | 620 V |
| Continuous Drain Current: | 5.5 A |
| Rds(on): | 1.2Ohm @ 2.8A, 10V |
| Power Dissipation: | 90 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 4.5V @ 50µA |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STP6N62K3 | 289 | від 194.42 грн 1+: 194.42 грн10+: 89.84 грн100+: 75.1 грн500+: 68.08 грн1000+: 62.47 грн2000+: 59.94 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STP6N62K3 | 53 | від 194.42 грн 1+: 194.42 грн50+: 95.34 грн100+: 85.73 грн500+: 68.88 грн1000+: 63.46 грн2000+: 58.91 грн5000+: 53.98 грн10000+: 52.45 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
