
STP7N80K5
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
STP7N80K5 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STP7N80K5.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 186.05 до 214.72 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 800 V |
| Continuous Drain Current: | 6 A |
| Rds(on): | 1.2Ohm @ 3A, 10V |
| Power Dissipation: | 110 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| FET Type: | N-Channel |
| Vgs (Max): | ±30V |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 5V @ 100µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 13.4 nC @ 10 V |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STP7N80K5 | 81 | від 186.05 грн 1+: 186.05 грн9+: 106.31 грн25+: 100.72 грн100+: 96.52 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STP7N80K5 | 647 | від 214.72 грн 1+: 214.72 грн50+: 106.27 грн100+: 95.75 грн500+: 77.29 грн1000+: 71.36 грн2000+: 66.38 грн5000+: 60.98 грн10000+: 60.25 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
