
STP80NF12
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
STP80NF12 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STP80NF12.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 135.24 до 209.51 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 120 V |
| Continuous Drain Current: | 60 A |
| Rds(on): | 18mOhm @ 40A, 10V |
| Power Dissipation: | 300 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 2V @ 250µA |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STP80NF12 | 159 | від 135.24 грн 1+: 135.24 грн14+: 70.77 грн38+: 66.57 грн2000+: 64.47 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STP80NF12 | 1845 | від 209.51 грн 1+: 209.51 грн10+: 103.7 грн100+: 88.29 грн500+: 73.57 грн1000+: 67.62 грн2000+: 64.47 грн5000+: 60.61 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STP80NF12 | 564 | від 209.51 грн 1+: 209.51 грн50+: 103.52 грн100+: 93.22 грн500+: 75.16 грн1000+: 69.36 грн2000+: 64.48 грн5000+: 59.2 грн10000+: 58.25 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
