
STP8NK80ZFP
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
STP8NK80ZFP — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STP8NK80ZFP.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 43.5 до 317.42 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 800 V |
| Continuous Drain Current: | 6.2 A |
| Rds(on): | 1.5Ohm @ 3.1A, 10V |
| Power Dissipation: | 30 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 4.5V @ 100µA |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STP8NK80ZFP | 38 шт. | від 43.5 грн 1+: 43.5 грн | НІКОМ | Купити |
| STP8NK80ZFP | 10 шт. | від 48.5 грн 1+: 48.5 грн10+: 42.9 грн | Радіомаг | Купити |
| STP8NK80ZFP | 20 шт. | від 63 грн 1+: 63 грн | НІКОМ | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STP8NK80ZFP | 176 | від 278.88 грн 1+: 278.88 грн5+: 218.62 грн10+: 191.99 грн14+: 71.47 грн37+: 67.27 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STP8NK80ZFP | 684 | від 308.31 грн 1+: 308.31 грн10+: 163.26 грн100+: 153.46 грн500+: 128.93 грн1000+: 112.11 грн2000+: 105.11 грн5000+: 103 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STP8NK80ZFP | 42 | від 317.42 грн 1+: 317.42 грн50+: 162.3 грн100+: 147.3 грн500+: 121.03 грн1000+: 112.6 грн2000+: 105.51 грн5000+: 102.38 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
