
STS4DNF60L
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
STS4DNF60L — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія MOSFETs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STS4DNF60L.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 169.26 до 204.93 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 60 V |
| Continuous Drain Current: | 3 A |
| Rds(on): | 55mOhm @ 2A, 10V |
| Power Dissipation: | 2.5 W |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| FET Feature: | Logic Level Gate |
| Configuration: | 2 N-Channel (Dual) |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 250µA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STS4DNF60L | 310 | від 169.26 грн 1+: 169.26 грн5+: 135.69 грн10+: 115.41 грн29+: 33.57 грн79+: 31.47 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STS4DNF60L | 3144 | від 179.05 грн 1+: 179.05 грн10+: 114.71 грн100+: 81.83 грн500+: 70.64 грн1000+: 66.45 грн2500+: 61.41 грн5000+: 57.21 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STS4DNF60L | 7018 | від 204.93 грн 1+: 204.93 грн10+: 132.33 грн100+: 90.96 грн500+: 73.27 грн1000+: 69.18 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
