Зображення корпусу уточнюється
STW12NK90
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
STW12NK90 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія MOSFETs. Корпус: TO-247-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STW12NK90.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 90.01 до 518.4 грн
Є в Україні
5
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-247-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Drain-Source Voltage: | 900 V |
| Continuous Drain Current: | 11 A |
| Rds(on): | 880mOhm @ 5.5A, 10V |
| Power Dissipation: | 230 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 600 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 4.5V @ 100µA |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STW12NK90 | 6 шт. | від 90.01 грн 1+: 90.01 грн | Ворон | Купити |
| STW12NK90Z | 3 шт. | від 106.22 грн 1+: 106.22 грн | RadioPulse | Купити |
| STW12NK90Z | 28 шт. | від 145 грн 1+: 145 грн10+: 133 грн | Радіомаг | Купити |
| STW12NK90Z | Є в наявності | від 152.63 грн 1+: 152.63 грн2+: 147.71 грн5+: 144.75 грн | IMRAD | Купити |
| STW12NK90 | 16 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STW12NK90Z | 680 | від 356.84 грн 1+: 356.84 грн8+: 135.57 грн20+: 128.55 грн5010+: 125.74 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STW12NK90Z | 918 | від 498.03 грн 1+: 498.03 грн10+: 281.68 грн100+: 226.18 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STW12NK90Z | 508 | від 518.4 грн 1+: 518.4 грн30+: 297.15 грн120+: 248.57 грн510+: 212.96 грн1020+: 199.98 грн2010+: 197.61 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
