Зображення корпусу уточнюється
STW19NM50N
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
STW19NM50N — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія MOSFETs. Корпус: TO-247-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STW19NM50N.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 87.19 до 535.76 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-247-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 500 V |
| Continuous Drain Current: | 13 A |
| Rds(on): | 250mOhm @ 7A, 10V |
| Power Dissipation: | 110 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 600 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STW19NM50N | Є в наявності | від 87.19 грн 1+: 87.19 грн2+: 84.38 грн5+: 82.69 грн15+: 79.88 грн | IMRAD | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
