Зображення корпусу уточнюється
VNH3SP30TR-E
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
VNH3SP30TR-E — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія MOSFETs. Корпус: 30-MPSO, MultiPowerSO. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників VNH3SP30TR-E.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 505.92 до 605.7 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 30-MPSO, MultiPowerSO |
| Technology: | MOSFET |
| Continuous Drain Current: | 30 A |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Function: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Interface: | Parallel, PWM |
| Voltage - Load: | 5.5V ~ 36V |
| Current - Output: | 30A |
| Voltage - Supply: | 5.5V ~ 36V |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Motor Type - AC, DC: | Brushed DC |
| Output Configuration: | Half Bridge (2) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| VNH3SP30TR-E | 721 | від 505.92 грн 1+: 505.92 грн2+: 484.14 грн3+: 420.9 грн7+: 398.41 грн100+: 384.36 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| VNH3SP30TR-E | 10652 | від 605.7 грн 1+: 605.7 грн10+: 469.38 грн25+: 429.33 грн100+: 399.12 грн250+: 380.85 грн500+: 369.61 грн1000+: 346.42 грн2000+: 336.58 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| VNH3SP30TR-E | 1930 | від 605.7 грн 1+: 605.7 грн10+: 469.67 грн25+: 435.66 грн100+: 398.3 грн250+: 389.48 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
