Зображення корпусу уточнюється
LNK302DN
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
LNK302DN — електронний компонент виробника Power Integrations, категорія Power ICs. Корпус: SO-8C. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LNK302DN.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 26.43 до 52.46 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Power Integrations |
|---|---|
| Корпус: | SO-8C |
| Topology: | Buck, Buck-Boost, Flyback |
| Frequency - Switching: | 66kHz |
| Internal Switch(s): | Yes |
| Output Isolation: | Non-Isolated |
| Breakdown Voltage: | 700V |
| Duty Cycle: | 69% |
| Fault Protection: | Current Limiting, Open Loop, Over Temperature, Short Circuit |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Drain-Source Voltage: | 265 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LNK302DN | 72 | від 26.43 грн 1+: 26.43 грн10+: 25.9 грн100+: 25.11 грн1000+: 23.79 грн | Liven | Купити |
| LNK302DN | 150 шт. | від 27 грн 1+: 27 грн | Ворон | Купити |
| LNK302DN | 20 шт. | від 42 грн 1+: 42 грн10+: 37.8 грн | Радіомаг | Купити |
| LNK302DN | Є в наявності | від 48 грн 1+: 48 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LNK302DN-TL | 330 | від 48.4 грн 1+: 48.4 грн22+: 44.13 грн60+: 41.76 грн250+: 41.2 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LNK302DN-TL | 52869 | від 52.46 грн 1+: 52.46 грн10+: 52.25 грн25+: 49.94 грн100+: 43.5 грн250+: 43.22 грн500+: 42.46 грн1000+: 37.07 грн2500+: 35.46 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LNK302DN-TL | 11669 | від 52.46 грн 1+: 52.46 грн100+: 43.56 грн1000+: 40.66 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
Searchip