Зображення корпусу уточнюється
BGA616
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
BGA616 — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія RF Components. Корпус: SC-82A, SOT-343. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BGA616.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 94.83 до 104.2 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | SC-82A, SOT-343 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Gain: | 19dB |
| P1dB: | 18dBm |
| RF Type: | CDMA, GSM, PCS |
| Frequency: | 0Hz ~ 2.7GHz |
| Noise Figure: | 2.5dB |
| Package / Case: | SC-82A, SOT-343 |
| Test Frequency: | 1GHz |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| BGA616H6327 | 414 шт. | від 104.2 грн 1+: 104.2 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BGA616H6327XTSA1 | 12665 | від 94.83 грн 1+: 94.83 грн10+: 81.69 грн25+: 77.1 грн100+: 70.72 грн250+: 66.89 грн500+: 64.19 грн1000+: 61.63 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BGA616H6327XTSA1 | 4544 | від 94.83 грн 1+: 94.83 грн10+: 78.67 грн25+: 71.65 грн100+: 65.82 грн250+: 61.95 грн500+: 59.43 грн1000+: 55.63 грн3000+: 52.54 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BGA 616 H6327 | 228 | від 100.45 грн 1+: 100.45 грн10+: 73.05 грн25+: 65.54 грн100+: 58.02 грн250+: 54.3 грн500+: 52.12 грн1000+: 49.8 грн3000+: 47.77 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити RF Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
