
LQG15HS1N6S02D
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
LQG15HS1N6S02D — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія RF Components. Корпус: 0402. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQG15HS1N6S02D.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 7.02 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0402 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Continuous Drain Current: | 1 A |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 10000 |
| Type: | Multilayer |
| Rds(on): | 100 mOhm |
| Shielding: | Unshielded |
| Tolerance: | ±0.3nH |
| Inductance: | 1.6 nH |
| Material - Core: | Air |
| DC Resistance (DCR): | 100mOhm Max |
| Current Rating (Amps): | 1 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LQG15HS1N6S02D | 16831 | від 7.02 грн 1+: 7.02 грн10+: 2.67 грн100+: 2.18 грн1000+: 1.83 грн5000+: 1.4 грн10000+: 1.19 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LQG15HS1N6S02D | 5997 | від 7.02 грн 1+: 7.02 грн10+: 2.67 грн100+: 2.18 грн1000+: 1.79 грн5000+: 1.56 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити RF Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
