Зображення корпусу уточнюється
LQH55DN2R2M03L
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
LQH55DN2R2M03L — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія RF Components. Корпус: 2220 (5750 Metric). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQH55DN2R2M03L.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 98.42 до 99.13 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 2220 (5750 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Continuous Drain Current: | 3.2 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 80°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 350 |
| Type: | Drum Core, Wirewound |
| Rds(on): | 40.6 mOhm |
| Shielding: | Unshielded |
| Tolerance: | ±20% |
| Inductance: | 2.2 µH |
| Material - Core: | Ferrite |
| DC Resistance (DCR): | 40.6mOhm Max |
| Current Rating (Amps): | 3.2 A |
| Frequency - Self Resonant: | 80MHz |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити RF Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
