
LQP03TN2N8B02D
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
LQP03TN2N8B02D — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія RF Components. Корпус: 0201. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQP03TN2N8B02D.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 7.02 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0201 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 15000 |
| Type: | Thick Film |
| Rds(on): | 200 mOhm |
| Q @ Freq: | 14 @ 500MHz |
| Shielding: | Unshielded |
| Tolerance: | ±0.1nH |
| Inductance: | 2.8 nH |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| DC Resistance (DCR): | 200mOhm Max |
| Current Rating (Amps): | 500 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LQP03TN2N8B02D | 50245 | від 7.02 грн 1+: 7.02 грн10+: 2.11 грн100+: 1.72 грн1000+: 1.42 грн5000+: 1.23 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LQP03TN2N8B02D | 33314 | від 7.02 грн 1+: 7.02 грн10+: 2.04 грн100+: 1.69 грн1000+: 1.4 грн5000+: 1.12 грн15000+: 1.12 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити RF Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
