
LQW18AN3N6D00D
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
LQW18AN3N6D00D — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія RF Components. Корпус: 0603. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQW18AN3N6D00D.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 7.73 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0603 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Type: | Drum Core, Wirewound |
| Rds(on): | 59 mOhm |
| Q @ Freq: | 25 @ 250MHz |
| Shielding: | Unshielded |
| Tolerance: | ±0.5nH |
| Inductance: | 3.6 nH |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| DC Resistance (DCR): | 59mOhm Max |
| Current Rating (Amps): | 850 mA |
| Frequency - Self Resonant: | 6GHz |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LQW18AN3N6D00D | 10351 | від 7.73 грн 1+: 7.73 грн10+: 6.53 грн100+: 5.39 грн1000+: 4.43 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LQW18AN3N6D00D | 6268 | від 7.73 грн 1+: 7.73 грн10+: 6.53 грн100+: 5.34 грн250+: 5.06 грн1000+: 4.21 грн2500+: 3.72 грн4000+: 3.58 грн8000+: 3.44 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити RF Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
