
LQW18AN6N8C00D
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
LQW18AN6N8C00D — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія RF Components. Корпус: 0603. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQW18AN6N8C00D.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 7.07 до 9.8 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0603 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Type: | Drum Core, Wirewound |
| Rds(on): | 0.082 Ω |
| Q @ Freq: | 35 @ 250MHz |
| Shielding: | Unshielded |
| Tolerance: | ±0.2nH |
| Inductance: | 6.8 nH |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| DC Resistance (DCR): | 82mOhm Max |
| Current Rating (Amps): | 750 mA |
| Frequency - Self Resonant: | 6GHz |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LQW18AN6N8C00D | Є в наявності | від 7.07 грн 1+: 7.07 грн4+: 6.49 грн15+: 6 грн | IMRAD | Купити |
| LQW18AN6N8C00D | 831 шт. | від 9.8 грн 1+: 9.8 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LQW18AN6N8C00D | 2616 | від 7.95 грн 1+: 7.95 грн10+: 6.5 грн100+: 5.37 грн250+: 4.94 грн500+: 4.61 грн1000+: 4.28 грн2000+: 3.95 грн4000+: 3.62 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LQW18AN6N8C00D | 50860 | від 8.43 грн 1+: 8.43 грн10+: 6.95 грн100+: 5.69 грн1000+: 4.68 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LQW18AN6N8C00D | 5129 | від 8.43 грн 1+: 8.43 грн10+: 6.95 грн100+: 5.83 грн250+: 5.69 грн1000+: 5.13 грн2500+: 4.71 грн4000+: 4.14 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити RF Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
