
LQW18ANR10G00D
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
LQW18ANR10G00D — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія RF Components. Корпус: 0603. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQW18ANR10G00D.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 5.56 до 11.1 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0603 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Type: | Drum Core, Wirewound |
| Rds(on): | 680 mOhm |
| Q @ Freq: | 34 @ 150MHz |
| Shielding: | Unshielded |
| Tolerance: | ±2% |
| Inductance: | 100 nH |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| DC Resistance (DCR): | 680mOhm Max |
| Current Rating (Amps): | 220 mA |
| Frequency - Self Resonant: | 1.8GHz |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LQW18ANR10G00D | 7166 шт. | від 11.1 грн 1+: 11.1 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LQW18ANR10G00D | 2968 | від 5.56 грн 1+: 5.56 грн10+: 5.21 грн100+: 4.46 грн500+: 3.8 грн1000+: 3.58 грн2000+: 3.27 грн2500+: 3.18 грн3000+: 3.09 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LQW18ANR10G00D | 21276 | від 8.43 грн 1+: 8.43 грн10+: 6.95 грн100+: 5.69 грн1000+: 4.68 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LQW18ANR10G00D | 8197 | від 8.43 грн 1+: 8.43 грн10+: 6.67 грн100+: 5.48 грн1000+: 4.43 грн2500+: 3.86 грн4000+: 3.86 грн8000+: 3.65 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити RF Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
