
LQW18CNR21J00D
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
LQW18CNR21J00D — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія RF Components. Корпус: 0603. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQW18CNR21J00D.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 24.59 до 25.99 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0603 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Type: | Drum Core, Wirewound |
| Rds(on): | 150 mOhm |
| Shielding: | Unshielded |
| Tolerance: | ±5% |
| Inductance: | 210 nH |
| Material - Core: | Ferrite |
| DC Resistance (DCR): | 150mOhm Max |
| Current Rating (Amps): | 800 mA |
| Frequency - Self Resonant: | 720MHz |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LQW18CNR21J00D | 8280 | від 24.59 грн 1+: 24.59 грн10+: 19.67 грн25+: 19.6 грн100+: 16.37 грн250+: 16.02 грн1000+: 14.05 грн4000+: 12.43 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LQW18CNR21J00D | 7027 | від 25.99 грн 1+: 25.99 грн10+: 21.14 грн100+: 17.39 грн1000+: 14.3 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити RF Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
