Зображення корпусу уточнюється
LQW2BHNR18J03L
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
LQW2BHNR18J03L — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія RF Components. Корпус: Nonstandard. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LQW2BHNR18J03L.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 21.76 до 21.83 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | Nonstandard |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Type: | Drum Core, Wirewound |
| Rds(on): | 710 mOhm |
| Q @ Freq: | 35 @ 100MHz |
| Shielding: | Unshielded |
| Tolerance: | ±5% |
| Inductance: | 180 nH |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| DC Resistance (DCR): | 710mOhm Max |
| Current Rating (Amps): | 250 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LQW2BHNR18J03L | 1762 | від 21.76 грн 1+: 21.76 грн10+: 17.9 грн100+: 14.72 грн1000+: 12.1 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LQW2BHNR18J03L | 2259 | від 21.83 грн 1+: 21.83 грн10+: 17.9 грн25+: 17.69 грн100+: 14.81 грн250+: 14.46 грн1000+: 11.93 грн2000+: 11.72 грн4000+: 11.23 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити RF Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
