Зображення корпусу уточнюється
MASW-007921
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
MASW-007921 — електронний компонент виробника MACOM, категорія RF Components. Корпус: 8-VFDFN Exposed Pad. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MASW-007921.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 292.25 до 32457 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | MACOM |
|---|---|
| Корпус: | 8-VFDFN Exposed Pad |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Circuit: | SPDT |
| RF Type: | WiMax, WLAN |
| Rds(on): | 50 Ohm |
| Topology: | Reflective |
| Impedance: | 50Ohm |
| Isolation: | 30dB |
| Insertion Loss: | 1.2dB |
| Package / Case: | 8-VFDFN Exposed Pad |
| Test Frequency: | 5.8GHz |
| Frequency Range: | 0Hz ~ 7GHz |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MASW-007921-TR3000 | 5863 | від 292.25 грн 1+: 292.25 грн10+: 221.3 грн25+: 203.73 грн100+: 184.06 грн250+: 175.63 грн1000+: 165.1 грн3000+: 161.58 грн6000+: 158.77 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MASW-007921-TR3000 | 1680 | від 292.25 грн 1+: 292.25 грн10+: 220.88 грн25+: 203.09 грн100+: 183.54 грн250+: 175.21 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MASW-007921-002SMB | 1 | від 32457 грн 1+: 32457 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити RF Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
