Зображення корпусу уточнюється
SE5004
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
SE5004 — електронний компонент виробника Skyworks Solutions, Inc., категорія RF Components. Корпус: 20-VFQFN Exposed Pad. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SE5004.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 330.19 до 7687.12 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Skyworks Solutions, Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 5.5V |
| Continuous Drain Current: | 802.11 A |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 1 |
| Gain: | 32dB |
| P1dB: | 34dBm |
| Type: | Power Amplifier, Detector |
| RF Type: | 802.11a/n |
| Frequency: | 5.15GHz ~ 5.85GHz |
| Package / Case: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Test Frequency: | 5.15GHz ~ 5.85GHz |
| Current - Supply: | 600mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SE5004L | 124 шт. | від 399.2 грн 1+: 399.2 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SE5004L-R | 143853 | від 330.19 грн 1+: 330.19 грн10+: 285.44 грн25+: 269.91 грн100+: 248.58 грн250+: 235.81 грн500+: 226.78 грн1000+: 218.28 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SE5004L-R | 50866 | від 330.19 грн 1+: 330.19 грн10+: 260.64 грн25+: 239.56 грн100+: 216.38 грн250+: 205.14 грн500+: 203.73 грн1000+: 191.09 грн3000+: 186.17 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SE5004L-EK1 | 6 | від 7652.69 грн 1+: 7652.69 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SE5004L-EK1 | 4 | від 7687.12 грн 1+: 7687.12 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити RF Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
