Зображення корпусу уточнюється
SE5023
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
SE5023 — електронний компонент виробника Skyworks Solutions Inc., категорія RF Components. Корпус: 20-VFQFN Exposed Pad. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SE5023.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 348.46 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Skyworks Solutions Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 5.5V |
| Gain: | 34dB |
| P1dB: | 34dBm |
| RF Type: | 802.11ac/n |
| Frequency: | 5.15GHz ~ 5.85GHz |
| Package / Case: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Test Frequency: | 5.4GHz |
| Current - Supply: | 600mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SE5023L-R | 5254 | від 348.46 грн 1+: 348.46 грн10+: 301.53 грн25+: 285.14 грн100+: 262.67 грн250+: 249.2 грн500+: 239.69 грн1000+: 230.73 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити RF Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
