Зображення корпусу уточнюється
TRF370417
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
TRF370417 — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія RF Components. Корпус: 24-VFQFN Exposed Pad. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TRF370417.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 1724.72 до 18177.3 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 5.5V |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 1 |
| P1dB: | 12dBm |
| Type: | Modulator |
| Function: | Modulator |
| Noise Floor: | -162dBm/Hz |
| LO Frequency: | 50MHz ~ 6GHz |
| RF Frequency: | 50MHz ~ 6GHz |
| Package / Case: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Test Frequency: | 2.14GHz |
| Current - Supply: | 205 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TRF370417IRGET | 344 | від 1724.72 грн 1+: 1724.72 грн10+: 1384.76 грн25+: 1299.83 грн100+: 1242.34 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TRF370417IRGET | 70 | від 1724.72 грн 1+: 1724.72 грн10+: 1385.4 грн25+: 1300.39 грн100+: 1232.24 грн250+: 1161.99 грн500+: 1134.59 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TRF370417EVM | 12 | від 17475.5 грн 1+: 17475.5 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TRF370417EVM | 11 | від 18177.3 грн 1+: 18177.3 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити RF Components
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
