Зображення корпусу уточнюється
24PC05SMT
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
24PC05SMT — електронний компонент виробника WEC, категорія Sensors. Корпус: 4-SMD Module. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 24PC05SMT.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 5087.84 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | WEC |
|---|---|
| Корпус: | 4-SMD Module |
| Pressure Type: | Differential |
| Operating Pressure: | 5PSI (34.47kPa) |
| Output: | 0 mV ~ 115 mV (10V) |
| Output Type: | Wheatstone Bridge |
| Accuracy: | ±0.2% |
| Voltage - Supply: | 2.5V ~ 12V |
| Port Style: | Barbless |
| Port Size: | Male - 0.07" (1.88mm) Tube, Dual |
| Applications: | Board Mount |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Maximum Pressure: | 20PSI (137.9kPa) |
| Termination Style: | Gull Wing |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 24PC05SMT | 369 | від 5087.84 грн 1+: 5087.84 грн5+: 4993.25 грн10+: 4899.35 грн20+: 4804.76 грн50+: 4710.86 грн150+: 4239.28 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
