Зображення корпусу уточнюється
2SS52M
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
2SS52M — електронний компонент виробника Honeywell, категорія Sensors. Корпус: 3-SIP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 2SS52M.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 428.49 до 1029.07 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Honeywell |
|---|---|
| Корпус: | 3-SIP |
| Output Type: | Open Collector |
| Voltage - Supply: | 3.8V ~ 30V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Packaging: | Bulk |
| Function: | Omnipolar Switch |
| Technology: | Magnetoresistive |
| Polarization: | North Pole, South Pole |
| Sensing Range: | ±2.5mT Trip, ±0.5mT Release |
| Test Condition: | -40°C ~ 150°C |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Current - Output (Max): | 20mA |
| Current - Supply (Max): | 11mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 2SS52M-T2 | 5000 | від 428.49 грн 15+: 428.49 грн60+: 420.76 грн150+: 413.03 грн255+: 405.31 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 2SS52M | 16621 | від 875.94 грн 1+: 875.94 грн5+: 804.99 грн10+: 760.74 грн25+: 710.16 грн50+: 660.99 грн100+: 637.81 грн250+: 635.7 грн500+: 607.61 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 2SS52M | 2927 | від 900.52 грн 1+: 900.52 грн5+: 814.83 грн10+: 783.22 грн25+: 745.45 грн50+: 719.69 грн100+: 696.1 грн500+: 648.69 грн1000+: 631.05 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 2SS52M-S | 4711 | від 1003.08 грн 1+: 1003.08 грн5+: 908.95 грн10+: 875.24 грн25+: 833.09 грн50+: 800.78 грн100+: 758.63 грн250+: 753.71 грн500+: 702.44 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 2SS52M-S | 3499 | від 1029.07 грн 1+: 1029.07 грн5+: 932.69 грн10+: 897.08 грн25+: 854.58 грн50+: 825.59 грн100+: 799.04 грн500+: 745.66 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
