
ACS712ELCTR-30A-T
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
ACS712ELCTR-30A-T — електронний компонент виробника Allegro MicroSystems, категорія Sensors. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ACS712ELCTR-30A-T.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 264.82 до 333.66 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Allegro MicroSystems |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Sensor Type: | Hall Effect, Open Loop |
| Output: | Ratiometric, Voltage |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Frequency: | DC ~ 80kHz |
| Linearity: | ±1.5% |
| Sensitivity: | 66mV/A |
| For Measuring: | AC/DC |
| Current - Sensing: | 30A |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Number of Channels: | 1 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ACS712ELCTR-30A-T | Є в наявності | від 310.84 грн 1+: 310.84 грн2+: 292.19 грн4+: 279.75 грн10+: 270.43 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ACS712ELCTR-30A-T | 16290 | від 264.82 грн 1+: 264.82 грн5+: 237 грн10+: 226.54 грн25+: 214.13 грн50+: 205.63 грн100+: 197.86 грн500+: 182.2 грн1000+: 176.37 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ACS712ELCTR-30A-T | 13599 | від 333.66 грн 1+: 333.66 грн5+: 280.27 грн10+: 260.6 грн25+: 236.72 грн50+: 219.86 грн100+: 204.41 грн500+: 174.2 грн1000+: 168.58 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
