Зображення корпусу уточнюється
ADXL312ACPZ
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
ADXL312ACPZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Sensors. Корпус: 32-LFQFN Exposed Pad, CSP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADXL312ACPZ.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 355.96 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 32-LFQFN Exposed Pad, CSP |
| Output Type: | I2C, SPI |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 3.6V |
| Features: | Adjustable Bandwidth |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Axis: | X, Y, Z |
| Type: | Digital |
| Bandwidth: | 3.125Hz ~ 1.6kHz |
| Package / Case: | 32-LFQFN Exposed Pad, CSP |
| Acceleration Range: | ±1.5g, 3g, 6g, 12g |
| Sensitivity (LSB/g): | 345 (±1.5g ) ~ 43 (±12g) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADXL312ACPZ-RL | 3215 | від 355.96 грн 1+: 355.96 грн5+: 319.66 грн10+: 306.07 грн25+: 289.84 грн50+: 278.78 грн100+: 268.65 грн500+: 248.25 грн1000+: 240.65 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADXL312ACPZ | 439 | від 355.96 грн 1+: 355.96 грн5+: 319.66 грн10+: 306.07 грн25+: 289.84 грн60+: 276.03 грн120+: 266.13 грн540+: 247.37 грн1020+: 240.45 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
