Зображення корпусу уточнюється
ADXL345BCCZ
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
ADXL345BCCZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Sensors. Корпус: 14-VFLGA. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADXL345BCCZ.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 514.78 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 14-VFLGA |
| Output Type: | I2C, SPI |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 3.6V |
| Features: | Adjustable Bandwidth |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Axis: | X, Y, Z |
| Type: | Digital |
| Bandwidth: | 0.05Hz ~ 1.6kHz |
| Package / Case: | 14-VFLGA |
| Acceleration Range: | ±2g, 4g, 8g, 16g |
| Sensitivity (LSB/g): | 256 (±2g) ~ 32 (±16g) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADXL345BCCZ-RL7 | 15339 | від 514.78 грн 1+: 514.78 грн5+: 464 грн10+: 445.12 грн25+: 422.62 грн50+: 407.25 грн100+: 393.16 грн500+: 364.77 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADXL345BCCZ-RL | 4429 | від 514.78 грн 1+: 514.78 грн5+: 464 грн10+: 445.12 грн25+: 422.62 грн50+: 407.25 грн100+: 393.16 грн500+: 364.77 грн1000+: 363.84 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADXL345BCCZ | 3540 | від 514.78 грн 1+: 514.78 грн5+: 464 грн10+: 445.12 грн25+: 422.62 грн50+: 407.25 грн157+: 384.62 грн628+: 361.19 грн1099+: 352.82 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
