Зображення корпусу уточнюється
ADXL372BCCZ-RL7
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
ADXL372BCCZ-RL7 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Sensors. Корпус: 16-TFLGA. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADXL372BCCZ-RL7.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 1106.2 до 1274.76 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 16-TFLGA |
| Output Type: | SPI |
| Voltage - Supply: | 1.6V ~ 3.5V |
| Features: | Adjustable Bandwidth |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Axis: | X, Y, Z |
| Type: | Digital |
| Bandwidth: | 3.2kHz |
| Package / Case: | 16-TFLGA |
| Acceleration Range: | ±200g |
| Sensitivity (LSB/g): | 10 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ADXL372BCCZ-RL7 | 16 шт. | від 1106.2 грн 1+: 1106.2 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADXL372BCCZ-RL7 | 4474 | від 1274.76 грн 1+: 1274.76 грн5+: 1161.65 грн10+: 1119.47 грн25+: 1069.12 грн50+: 1034.68 грн100+: 1003.09 грн500+: 1002.54 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
