Зображення корпусу уточнюється
ADXL375BCCZ
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
ADXL375BCCZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Sensors. Корпус: 14-VFLGA. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADXL375BCCZ.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 942.78 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 14-VFLGA |
| Output Type: | I2C, SPI |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 3.6V |
| Features: | Adjustable Bandwidth, Sleep Mode, Temperature Sensor |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Axis: | X, Y, Z |
| Type: | Digital |
| Bandwidth: | 0.05Hz ~ 1.6kHz |
| Package / Case: | 14-VFLGA |
| Acceleration Range: | ±200g |
| Sensitivity (LSB/g): | 20.5 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADXL375BCCZ-RL | 4524 | від 942.78 грн 1+: 942.78 грн5+: 856.01 грн10+: 823.72 грн25+: 785.17 грн50+: 758.8 грн100+: 734.62 грн500+: 716.39 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADXL375BCCZ-RL7 | 3430 | від 942.78 грн 1+: 942.78 грн5+: 856.01 грн10+: 823.72 грн25+: 785.17 грн50+: 758.8 грн100+: 734.62 грн500+: 716.39 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADXL375BCCZ | 388 | від 942.78 грн 1+: 942.78 грн5+: 856.01 грн10+: 823.72 грн25+: 785.17 грн78+: 743.05 грн156+: 720.17 грн546+: 683.51 грн1014+: 667.4 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
