
B57164K0104J000
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
B57164K0104J000 — електронний компонент виробника TDK, категорія Sensors. Корпус: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B57164K0104J000.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 42.92 до 68.77 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Корпус: | Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Bulk |
| B25/100: | 4600K |
| Power - Max: | 450 mW |
| Package / Case: | Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W |
| B Value Tolerance: | ±3% |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Length - Lead Wire: | 1.42" (36.00mm) |
| Resistance Tolerance: | ±5% |
| Resistance in Ohms @ 25°C: | 100k |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B57164K0104J000 | 4304 | від 42.92 грн 1+: 42.92 грн10+: 40.25 грн25+: 37.58 грн50+: 35.75 грн100+: 34.14 грн250+: 34.07 грн500+: 30.91 грн1000+: 29.64 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| B57164K0104J000 | 7046 | від 48.47 грн 1+: 48.47 грн5+: 42.43 грн10+: 40.25 грн25+: 37.59 грн50+: 35.81 грн100+: 34.17 грн500+: 30.87 грн1000+: 29.64 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| B57164K0104J000 | 1000 | від 68.77 грн 1+: 68.77 грн5+: 38.63 грн10+: 36.6 грн25+: 34.07 грн33+: 29.64 грн90+: 27.96 грн500+: 27.47 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
