Зображення корпусу уточнюється
CNY70
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
CNY70 — електронний компонент виробника VISHAY, категорія Sensors. Корпус: PCB Mount. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CNY70.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 30.5 до 73.58 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | VISHAY |
|---|---|
| Корпус: | PCB Mount |
| Output Type: | Phototransistor |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | PCB Mount |
| Sensing Method: | Reflective |
| Sensing Distance: | 0.197" (5mm) |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 50 mA |
| Current - DC Forward (If) (Max): | 50 mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 32 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| CNY70 | 4 шт. | від 30.5 грн 1+: 30.5 грн | НІКОМ | Купити |
| CNY70 | 77 | 45 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| CNY70 | 154 шт. | від 46.5 грн 1+: 46.5 грн10+: 41.6 грн | Радіомаг | Купити |
| CNY70 | Є в наявності | від 57.89 грн 1+: 57.89 грн4+: 54.42 грн12+: 52.1 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CNY70 | 13440 | від 52.56 грн 1+: 52.56 грн10+: 42.19 грн4000+: 42.12 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| CNY70 | 5974 | від 69.38 грн 1+: 69.38 грн5+: 63.77 грн10+: 60.27 грн20+: 50.46 грн53+: 47.65 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| CNY70 | 7481 | від 73.58 грн 1+: 73.58 грн5+: 64.75 грн10+: 61.46 грн25+: 57.58 грн80+: 53.25 грн160+: 50.97 грн560+: 47.31 грн1040+: 45.71 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
