
DS1621
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
DS1621 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc./Maxim Integrated, категорія Sensors. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників DS1621.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 300.96 до 727.34 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Sensor Type: | Digital, Local |
| Output Type: | I2C |
| Voltage - Supply: | 2.7V ~ 5.5V |
| Features: | One-Shot, Output Switch, Standby Mode |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Resolution: | 9 b |
| Package / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Test Condition: | 0°C ~ 70°C (-55°C ~ 125°C) |
| Accuracy - Highest (Lowest): | ±0.5°C (±2°C) |
| Sensing Temperature - Local: | -55°C ~ 125°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| DS1621S+ | 1 | від 300.96 грн 1+: 300.96 грн | Eurocom Components | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| DS1621S+ | 420 | від 550.76 грн 1+: 550.76 грн5+: 496.66 грн10+: 476.69 грн25+: 452.8 грн50+: 436.46 грн100+: 421.48 грн500+: 391.33 грн1000+: 380.09 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| DS1621V+ | 341 | від 550.76 грн 1+: 550.76 грн5+: 496.66 грн10+: 476.69 грн25+: 452.8 грн88+: 424.14 грн176+: 410.19 грн528+: 390.41 грн1056+: 379.25 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| DS1621+ | 1634 | від 727.34 грн 1+: 727.34 грн5+: 658.25 грн10+: 632.53 грн25+: 601.94 грн50+: 581.01 грн100+: 561.82 грн500+: 523.17 грн1000+: 508.76 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
