Зображення корпусу уточнюється
EC12E1240406
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
EC12E1240406 — електронний компонент виробника Alps Alpine, категорія Sensors. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників EC12E1240406.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 169.96 до 210.53 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Alps Alpine |
|---|---|
| Output Type: | Quadrature (Incremental) |
| Voltage - Supply: | 5V |
| Mounting Type: | PCB, Through Hole |
| Packaging: | Tray |
| Detent: | Yes |
| Orientation: | Vertical |
| Encoder Type: | Incremental |
| Actuator Type: | 12mm Dia Flatted End |
| Built in Switch: | No |
| Standard Pack Qty: | 2400 |
| Termination Style: | PC Pin |
| Pulses per Revolution: | 12 |
| Rotational Life (Cycles Min): | 30K |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| EC12E1240406 | 2361 | від 169.96 грн 1+: 169.96 грн5+: 145.9 грн10+: 136.67 грн25+: 125.34 грн50+: 117.39 грн100+: 109.92 грн250+: 100.73 грн500+: 94.27 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| EC12E1240406 | 233 | від 210.53 грн 1+: 210.53 грн5+: 180.45 грн10+: 169.26 грн25+: 151.78 грн50+: 142.68 грн100+: 130.79 грн250+: 121 грн500+: 113.31 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
