Зображення корпусу уточнюється
EM14A1D-C24-L032N
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
EM14A1D-C24-L032N — електронний компонент виробника Bourns, категорія Sensors. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників EM14A1D-C24-L032N.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 2210.9 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Bourns |
|---|---|
| Output Type: | Quadrature (Incremental) |
| Voltage - Supply: | 5V |
| Mounting Type: | Panel, PCB Through Hole |
| Packaging: | Tray |
| Detent: | Yes |
| Orientation: | Vertical |
| Encoder Type: | Optical |
| Actuator Type: | 1/4" Dia Flatted End |
| Built in Switch: | No |
| Standard Pack Qty: | 25 |
| Termination Style: | PC Pin |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Pulses per Revolution: | 32 |
| Rotational Life (Cycles Min): | 200K |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| EM14A1D-C24-L032N | 299 | від 2210.9 грн 1+: 2210.9 грн5+: 1898.25 грн10+: 1777.25 грн25+: 1628.44 грн50+: 1523.69 грн100+: 1425.18 грн250+: 1303.82 грн500+: 1244.98 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| EM14A1D-C24-L032N | 76 | від 2210.9 грн 1+: 2210.9 грн5+: 1898.25 грн10+: 1777.25 грн25+: 1622.68 грн50+: 1518.46 грн100+: 1387.67 грн250+: 1303.74 грн500+: 1296.04 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
