
HMC1021S
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
HMC1021S — електронний компонент виробника Honeywell Aerospace, категорія Sensors. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HMC1021S.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 308 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Honeywell Aerospace |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Wheatstone Bridge |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 12V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Axis: | Single |
| Bandwidth: | 5MHz |
| Technology: | Magnetoresistive |
| Sensing Range: | ±0.6mT |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| HMC1021S-TR | 7900 | від 308 грн 1000+: 308 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
