Зображення корпусу уточнюється
LIS2DH12TR
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
LIS2DH12TR — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Sensors. Корпус: 12-VFLGA. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LIS2DH12TR.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 37.2 до 125.78 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 12-VFLGA |
| Output Type: | I2C, SPI |
| Voltage - Supply: | 1.71V ~ 3.6V |
| Features: | Adjustable Bandwidth, Selectable Scale, Sleep Mode, Temperature Sensor |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Axis: | X, Y, Z |
| Type: | Digital |
| Bandwidth: | 0.5Hz ~ 672Hz |
| Package / Case: | 12-VFLGA |
| Standard Pack Qty: | 8000 |
| Acceleration Range: | ±2g, 4g, 8g, 16g |
| Sensitivity (LSB/g): | 1000 (±2g) ~ 83 (±16g) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LIS2DH12TR | Є в наявності | від 37.2 грн 1+: 37.2 грн8+: 34.97 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LIS2DH12TR | 28099 | від 125.78 грн 1+: 125.78 грн5+: 111.72 грн10+: 99.78 грн50+: 92.05 грн100+: 85.73 грн500+: 72.38 грн8000+: 72.38 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LIS2DH12TR | 26670 | від 125.78 грн 1+: 125.78 грн5+: 111.58 грн10+: 106.17 грн25+: 99.75 грн50+: 95.38 грн100+: 91.38 грн500+: 83.33 грн1000+: 80.34 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
