Зображення корпусу уточнюється
MLX90614ESF-DCI
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
MLX90614ESF-DCI — електронний компонент виробника Melexis, категорія Sensors. Корпус: TO-39-4 Metal Can. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MLX90614ESF-DCI.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 2810.93 до 2923.06 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Melexis |
|---|---|
| Корпус: | TO-39-4 Metal Can |
| Sensor Type: | Digital, Infrared (IR) |
| Output Type: | PWM, SMBus |
| Voltage - Supply: | 2.6V ~ 3.6V |
| Features: | Sleep Mode |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Bulk |
| Resolution: | 16 b |
| Standard Pack Qty: | 1 |
| Accuracy - Highest (Lowest): | ±0.2°C (±0.3°C) |
| Sensing Temperature - Local: | -40°C ~ 85°C |
| Sensing Temperature - Remote: | -70°C ~ 380°C (IR) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MLX90614ESF-DCI-000-SP | 52 | від 2810.93 грн 1+: 2810.93 грн5+: 2585.27 грн10+: 2500.47 грн25+: 2400.96 грн50+: 2331.58 грн100+: 2269.21 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MLX90614ESF-DCI-000-SP | 127 | від 2923.06 грн 1+: 2923.06 грн5+: 2688.43 грн10+: 2601.18 грн25+: 2496.74 грн50+: 2425.26 грн100+: 2359.68 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
