Зображення корпусу уточнюється
MPX2050GP
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
MPX2050GP — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Sensors. Корпус: 4-SIP Module. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MPX2050GP.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 1200 до 1985.94 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 4-SIP Module |
| Pressure Type: | Vented Gauge |
| Operating Pressure: | 7.25PSI (50kPa) |
| Output: | 0 mV ~ 40 mV (10V) |
| Output Type: | Wheatstone Bridge |
| Voltage - Supply: | 10V ~ 16V |
| Port Style: | Barbed |
| Port Size: | Male - 0.19" (4.93mm) Tube |
| Features: | Temperature Compensated |
| Applications: | Board Mount |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 100 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MPX2050GP | 44 | 1200 грн | Квазар-Мікро (станом на 19.05.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MPX2050GP | 1494 | від 1599.85 грн 1+: 1599.85 грн5+: 1461.13 грн10+: 1409.61 грн25+: 1348.03 грн50+: 1305.89 грн100+: 1267.25 грн500+: 1189.35 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MPX2050GP | 103 | від 1599.85 грн 1+: 1599.85 грн5+: 1462.26 грн10+: 1410.31 грн25+: 1348.53 грн50+: 1298.69 грн100+: 1239.02 грн500+: 1162.5 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MPX2050GP | 5 | від 1985.94 грн 1+: 1985.94 грн2+: 1877.84 грн400+: 1805.53 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
