Зображення корпусу уточнюється
MPX5700D
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
MPX5700D — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Sensors. Корпус: 6-SIP Module. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MPX5700D.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 1480.03 до 1808.77 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 6-SIP Module |
| Pressure Type: | Differential |
| Operating Pressure: | 101.53PSI (700kPa) |
| Output: | 0.2 V ~ 4.7 V |
| Output Type: | Analog Voltage |
| Accuracy: | ±2.5% |
| Voltage - Supply: | 4.75V ~ 5.25V |
| Port Style: | Barbed |
| Port Size: | Male - 0.19" (4.93mm) Tube, Dual |
| Applications: | Board Mount |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 125 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MPX5700DP | 7 | 1800 грн | Квазар-Мікро (станом на 19.05.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MPX5700DP | 20 | від 1480.03 грн 1+: 1480.03 грн2+: 1399.25 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MPX5700DP | 4024 | від 1591.72 грн 1+: 1591.72 грн5+: 1453.62 грн10+: 1402.27 грн25+: 1340.95 грн50+: 1299 грн100+: 1260.53 грн500+: 1182.98 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MPX5700DP | 747 | від 1787.7 грн 1+: 1787.7 грн5+: 1557.3 грн10+: 1469.5 грн25+: 1364.13 грн50+: 1291.78 грн100+: 1194.14 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MPX5700D | 2778 | від 1808.07 грн 1+: 1808.07 грн5+: 1653.68 грн10+: 1596.29 грн25+: 1527.69 грн50+: 1480.76 грн125+: 1424.61 грн500+: 1350.9 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MPX5700D | 1047 | від 1808.77 грн 1+: 1808.77 грн5+: 1654.24 грн10+: 1597.34 грн25+: 1528.5 грн50+: 1482.14 грн100+: 1425.24 грн500+: 1352.19 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
