Зображення корпусу уточнюється
MPXA4115A6U
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
MPXA4115A6U — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Sensors. Корпус: 8-SMD Module. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MPXA4115A6U.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 1842.65 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 8-SMD Module |
| Pressure Type: | Absolute |
| Operating Pressure: | 2.18PSI ~ 16.68PSI (15kPa ~ 115kPa) |
| Output: | 0.2 V ~ 4.8 V |
| Output Type: | Analog Voltage |
| Accuracy: | ±1.5% |
| Voltage - Supply: | 4.85V ~ 5.35V |
| Port Style: | No Port |
| Features: | Temperature Compensated |
| Applications: | Board Mount |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 40 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MPXA4115A6U | 3304 | від 1842.65 грн 1+: 1842.65 грн5+: 1686.16 грн10+: 1627.74 грн40+: 1525.11 грн80+: 1480.08 грн120+: 1455.49 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MPXA4115A6U | 535 | від 1842.65 грн 1+: 1842.65 грн5+: 1686.58 грн10+: 1628.93 грн25+: 1525.59 грн40+: 1479.89 грн120+: 1438.41 грн280+: 1437.71 грн520+: 1389.2 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
