Зображення корпусу уточнюється
RSF26Y100RF
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
RSF26Y100RF — електронний компонент виробника Sensata Technologies, Inc., категорія Sensors. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RSF26Y100RF.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 2742.46 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Sensata Technologies, Inc. |
|---|---|
| Output Type: | Switch (Single Float) |
| Mounting Type: | Panel Mount, M16x2 Thread |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 120°C |
| Type: | Liquid |
| Current: | 600 mA |
| Voltage Rating: | 120VDC, 240VAC |
| Output Configuration: | SPST-NC |
| Switch Actuation Level: | 0.945" (24mm) |
| Material - Housing & Prism: | Polyphenylene Sulphide (PPS) |
| Minimum Liquid Specific Gravity: | 0.8 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RSF26Y100RF | 5 | від 2742.46 грн 1+: 2742.46 грн10+: 2613.07 грн50+: 2494.18 грн100+: 2421.44 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
