Зображення корпусу уточнюється
RSF44Y100RF
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
RSF44Y100RF — електронний компонент виробника Cynergy3, категорія Sensors. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RSF44Y100RF.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 1613.63 до 1829.11 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Cynergy3 |
|---|---|
| Output Type: | Switch (Single Float) |
| Mounting Type: | Panel Mount, M16x2 Thread |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 100°C |
| Type: | Liquid |
| Current: | 600 mA |
| Voltage Rating: | 120VDC, 240VAC |
| Standard Pack Qty: | 5 |
| Output Configuration: | SPST-NC/NO |
| Switch Actuation Level: | 0.787" (20mm) |
| Material - Housing & Prism: | Polypropylene (PP) |
| Minimum Liquid Specific Gravity: | 0.85 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RSF44Y100RF | 25 | від 1613.63 грн 1+: 1613.63 грн2+: 1525.9 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| RSF44Y100RF | 101 | від 1829.11 грн 1+: 1829.11 грн10+: 1741.37 грн50+: 1663.47 грн100+: 1614.33 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RSF44Y100RF | 24 | від 1829.11 грн 1+: 1829.11 грн10+: 1742.08 грн50+: 1663.47 грн100+: 1614.33 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
