Зображення корпусу уточнюється
RSF54Y100RC
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
RSF54Y100RC — електронний компонент виробника Cynergy3, категорія Sensors. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RSF54Y100RC.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 1722.58 до 1948.24 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Cynergy3 |
|---|---|
| Output Type: | Switch (Single Float) |
| Mounting Type: | Panel Mount, M12x1.75 Thread |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 100°C |
| Type: | Liquid |
| Current: | 600 mA |
| Voltage Rating: | 120VDC, 240VAC |
| Standard Pack Qty: | 5 |
| Output Configuration: | SPST-NC/NO |
| Switch Actuation Level: | 1.024" (26mm) |
| Material - Housing & Prism: | Polypropylene (PP) |
| Minimum Liquid Specific Gravity: | 0.65 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| RSF54Y100RC | 16 шт. | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RSF54Y100RC | 36 | від 1722.58 грн 1+: 1722.58 грн2+: 1628.67 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| RSF54Y100RC | 127 | від 1947.54 грн 1+: 1947.54 грн10+: 1855.03 грн50+: 1770.93 грн100+: 1718.38 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RSF54Y100RC | 24 | від 1948.24 грн 1+: 1948.24 грн10+: 1855.03 грн50+: 1770.93 грн100+: 1719.07 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
