
SL353LT
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
SL353LT — електронний компонент виробника Honeywell, категорія Sensors. Корпус: SOT-23-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SL353LT.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 92.46 до 123.73 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Honeywell |
|---|---|
| Корпус: | SOT-23-3 |
| Output Type: | Push-Pull |
| Voltage - Supply: | 2.2V ~ 5.5V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Function: | Omnipolar Switch |
| Technology: | Hall Effect |
| Polarization: | North Pole, South Pole |
| Sensing Range: | ±11mT Trip, ±9.5mT Release |
| Test Condition: | -40°C ~ 85°C |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Current - Output (Max): | 5mA |
| Current - Supply (Max): | 3µA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SL353LT | Є в наявності | від 92.46 грн 1+: 92.46 грн4+: 88.25 грн12+: 71.44 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SL353LT | 2595 | від 102.64 грн 1+: 102.64 грн5+: 89.99 грн10+: 85.07 грн14+: 69.6 грн39+: 66.09 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SL353LT | 9064 | від 115.3 грн 1+: 115.3 грн5+: 101.94 грн10+: 97.02 грн25+: 91.2 грн50+: 87.19 грн100+: 83.53 грн500+: 76.18 грн1000+: 73.44 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SL353LT | 5656 | від 123.73 грн 1+: 123.73 грн5+: 112.49 грн10+: 97.02 грн50+: 89.29 грн100+: 78.04 грн1000+: 75.22 грн2000+: 69.25 грн3000+: 69.25 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
