
TMP04FT9
Ціна та наявність в Україні станом на 31.05.2026
TMP04FT9 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Sensors. Корпус: TO-92-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TMP04FT9.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 883.08 до 1265.26 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | TO-92-3 |
| Sensor Type: | Digital, Local |
| Output Type: | PWM |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 7V |
| Features: | One-Shot |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Package / Case: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Test Condition: | 25°C (-40°C ~ -25°C) |
| Accuracy - Highest (Lowest): | ±3°C (±5°C) |
| Sensing Temperature - Local: | -40°C ~ 100°C |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TMP04FT9Z | 518 | від 883.08 грн 1+: 883.08 грн10+: 693.33 грн25+: 645.97 грн100+: 593.91 грн300+: 564.88 грн500+: 554.15 грн1000+: 541.84 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TMP04FT9 | 77 | від 1265.26 грн 1+: 1265.26 грн10+: 1005.54 грн25+: 940.58 грн100+: 869.24 грн300+: 829.45 грн500+: 814.73 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Sensors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
