Зображення корпусу уточнюється
1TL1-3
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
1TL1-3 — електронний компонент виробника HONEYWELL, категорія Switches. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 1TL1-3.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 661.44 до 8033.77 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | HONEYWELL |
|---|---|
| Mounting Type: | Panel Mount |
| Continuous Drain Current: | 6 A |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 71°C |
| Standard Pack Qty: | 1 |
| Circuit: | SPDT |
| Illumination: | Non-Illuminated |
| Actuator Type: | Standard Round |
| Bushing Thread: | 15/32-32 |
| Actuator Length: | 17.27mm |
| Switch Function: | On-On |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Voltage Rating - AC: | 125 V |
| Current Rating (Amps): | 15A (AC) |
| Panel Cutout Dimensions: | Circular - 12.40mm Dia |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 1TL1-3 | 12 шт. | від 661.44 грн 1+: 661.44 грн10+: 617.34 грн100+: 573.25 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 1TL1-3 | 1901 | від 2203.21 грн 1+: 2203.21 грн10+: 2041.78 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1TL1-3 | 194 | від 2670.67 грн 1+: 2670.67 грн10+: 2304.22 грн25+: 2172.19 грн50+: 2077.17 грн100+: 1986.15 грн250+: 1894.21 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1TL1-3 | 12 | від 2827.19 грн 1+: 2827.19 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 1TL1-31 | 25 | від 3040.56 грн 1+: 3040.56 грн10+: 3004.06 грн50+: 2517.66 грн100+: 2270.59 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1TL1-3D | 320 | від 4528.56 грн 1+: 4528.56 грн10+: 3905.7 грн25+: 3681.55 грн50+: 3520.23 грн100+: 3365.64 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1TL1-3D | 1666 | від 5161.66 грн 1+: 5161.66 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1TL1-3G | 156 | від 6086.74 грн 1+: 6086.74 грн10+: 5358.88 грн25+: 5051.46 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 1TL1-3G | 49 | від 6213.08 грн 1+: 6213.08 грн10+: 5358.11 грн25+: 5050.28 грн50+: 4828.74 грн100+: 4723.68 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 1TL1-3G | 5 | від 8033.77 грн 1+: 8033.77 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Switches
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
